Lijn 86 Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein - Craijensteijn (2005 - 2006)
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 19 apr 2010 om 22:34 (Lijn 89 Ringlijn Sliedrecht, Burg. Winklerplein - Craijensteijn (2005 - 2006) hernoemd naar Lijn 86 Ringlijn Sliedrecht, Burg. Winklerplein - Craijensteijn (2005 - 2006): Lijnnummer gecorrigeerd)
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Taxibusje |
Periode | 09-01-2005 t/m 31-12-2006 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 86 reed van het Burg. Winklerplein in Sliedrecht via de Rivierdijk en NoordOost-Kwadrant naar het station terug naar het Burg. Winklerplein. Daarvandaan werd via de Deltalaan naar halte Craijensteijn gereden en via Nijverwaard en het station terug naar het Winklerplein. Deze lijn maakte deel uit van de concessie DAV en werd gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, Rivierdijk | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Cirkel | ||
Sliedrecht, Station NS (ri. Craijensteijn) | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein (ri. Craijensteijn) | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maasstraat | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station NS (ri. Burg. Winklerplein) | ||
Sliedrecht, Bruningsstraat | ||
Sliedrecht, Lelystraat | ||
Sliedrecht, Leeghwaterstraat | ||
Sliedrecht, Craijensteijn |