Lijn 85 Oosterwolde Autobusstation - Roden Albertsbaan
Voormalige buslijn 85 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland, Den Oudsten |
Periode | 01 Januari t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1-2/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1-2/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 85 was een buslijn die reed van Oosterwolde naar Roden via Weper, Haule, Haulerwijk, Een West, De Haspel, Zevenhuizen en Leek. Op de uren dat de bus niet in Oosterwolde begon was het beginpunt Zevenhuizen.
Route
Halte | ||
Oosterwolde Autobusstation | ||
Oosterwolde, Stationsstraat | ||
Oosterwolde, 't Oost | ||
Oosterwolde, Weper | ||
Haule, Dorpshuis | ||
Haule, Rolpaal | ||
Haulerwijk, Scheidingsreed | ||
Haulerwijk, Valckeniersweg | ||
Haulerwijk, Laweijstraat | ||
Haulerwijk, Meester van Ekstraat | ||
Haulerwijk, Leeksterweg | ||
Een West, Verlengde Scheidingsweg | ||
Een West, Vennootsweg | ||
Een West, Bakkeveensweg | ||
De Haspel, Grensweg | ||
De Haspel, Dwarshaspel | ||
De Haspel, De Haspel | ||
Zevenhuizen, De Waterlelie | ||
Zevenhuizen, Oudewijk | ||
Zevenhuizen, Oudestreek | ||
Zevenhuizen, Molenweg | ||
Zevenhuizen, Gerformeerde Kerk | ||
Zevenhuizen, Hoofddiep | ||
Zevenhuizen, Jonkersvaart | ||
Zevenhuizen, Oostindischewijk | ||
Leek, Carolieweg | ||
Leek, Oude Carolieweg | ||
Leek, Leuringslaan | ||
Leek, Diepswal | ||
Leek, Bovenweg | ||
Leek, 't Veer | ||
Leek, Pierkesveld | ||
Leek, Euroweg | ||
Leek, Autobusstation | ||
Leek, VVV Kantoor | ||
Leek, 't Piepke | ||
Nietap, J.P. Santeeweg | ||
Nietap, Vincent van Goghstraat | ||
Nietap, School | ||
Nietap, Turfweg | ||
Roden, Sporthal | ||
Roden, Acacialaan | ||
Roden, Albertsbaan |