Lijn 81 Saint-Vincent Eglise - Luxembourg Cloche d'Or
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 81 in België en Luxembourg | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 81 rijdt van Saint-Vincent via Tintigny, Sainte-Marie, Etalle, Sivry, Chantemelle, Vance, Sampont en Stockem naar Luxembourg.
Dienstregeling
- In de middagspits begint één rit bij de P+R Bouillon en rijdt niet.
Route
Halte | ||
Saint-Vincent, Eglise | ||
Saint-Vincent, Rue des Chausseurs Ardennais | ||
Saint-Vincent, Rue des Rappes | ||
Bellefontaine, Rue de Villemont | ||
Bellefontaine, Carrefour | ||
Bellefontaine, Rue de la Montante Roye 37 | ||
Bellefontaine, Rue de la Montante Roye 3 | ||
Tintigny, Ecole | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Tintigny, Maison Communale | ||
Tintigny, Grand-Rue 39 | ||
Tintigny, Route de Han | ||
Tintigny, Rue de la Station 49 | ||
Tintigny, Route de Poncelle | ||
Sainte-Marie, Gare | ||
Sainte-Marie, Rue de la Gare 23 | ||
Sainte-Marie, Grand-Rue | ||
Sainte-Marie, Ecole | ||
Sainte-Marie, Rue de la Rigole | ||
Sainte-Marie, Chaussée Romaine | ||
Etalle, Ferme du Moulin | ||
Etalle, Crédit Agricole | ||
Etalle, Rue du Moulin 42 | ||
Etalle, Eglise | ||
Etalle, Lenclos | ||
Etalle, Gendarmerie | ||
Sivry, Route d'Etalle | ||
Sivry, Lavoir | ||
Chantemelle, Eglise | ||
Chantemelle, Cimetière | ||
Vance, Rue Chavez | ||
Vance, Carrefour | ||
Villers-Tortru, Grand-Route | ||
Sampont, Route d'Etalle | ||
Fouches, 4 Chemins | ||
Fouches, Route d'Etalle 35 | ||
Fouches, Route d'Etalle 3 | ||
Stockem, Route d'Etalle | ||
Stockem, Route de Bouillon 242 | ||
Stockem, Centre | ||
Stockem, Carrefour Rue des Ateliers | ||
Arlon, Rond-Point du Knappchen | ||
Arlon, Liedel | ||
Arlon, Avenue de Longwy/GB | ||
Arlon, Carrefour de Spetz | ||
Arlon, Royer | ||
Arlon, Wolberg | ||
Arlon, Delhaize | ||
Arlon, Police | ||
Arlon, Square Astrid/Rue de Neufchâteau | ||
↑ | Arlon, Gare | |
Arlon, Clinique | ||
Arlon, Avenue de Longwy/Patton | ||
Weyler, Grand-Route | ||
35px | Grens Belgie - Luxembourg | |
Steinfort, Douane | ||
Windhof, Windhof | ||
Capelle, Police | ||
Mamer, Mambra | ||
Bertrange, Belle Etoile | ||
Strassen, Kesseler | ||
Belair, Aubépines | ||
Belair, Place de France | ||
Belair, Guillaume | ||
Luxembourg, Heentze Park | ||
↑ | Luxembourg, P+R Bouillon | |
Luxembourg, Cloche d'Or |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 december 2016 werd de route in Luxembourg aangepast en werden voor de heenrichting ook enkele haltes in Arlon toegevoegd, alsmede enkele haltes in Luxembourg.
Halte | ||
Luxembourg, Maternité | ||
↑ | Luxembourg, Rue Reuter | |
Luxembourg, Place des Martyrs | ||
↓ | Luxembourg, Gare (Poste) | |
↓ | Luxembourg, Route d'Esch-Dexia |
Op 1 januari 2018 werd het lijnennet in het zuiden van de provincie Luxembourg flink aangepast. Hierbij werden diverse lijnen vernummerd naar een logische nummerreeks en gingen de lijnnummers ook verwijzen naar het type lijnsoort. Op die datum werd de route in Luxembourg opnieuw aangepast. In de dienstregeling en de rest van de route vonden geen wijzigingen plaats.
Halte | ||
Strassen, Route d'Arlon (Kesseler) | ||
Luxembourg, Maternité (Wandmillen) | ||
Luxembourg, Wampach | ||
Luxembourg, Rue Reuter (Charley's Gare) | ||
Luxembourg, Route d'Esch-Dexia | ||
Luxembourg, Cloche d'Or |