Lijn 815 Kall Bahnhof - Monschau Parkhaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 apr 2019 om 21:02
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Zomerbuslijn 815 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 2x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 815 rijdt van Kall via Gemünd, Herhahn, Dreiborn en Höfen naar Monschau.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt alleen op zondag in de zomerperiode.
- Een rit rijdt de volledige route, de andere rijdt alleen tussen Kall en Gemünd.
Route
Halte | ||
Kall, Bahnhof | ||
Kall, Gemünder Straße | ||
Anstois, Anstois | ||
Manuel, Manuel | ||
Gemünd, Mitte | ||
Gemünd, Kirche | ||
Herhahn, Römerstraße | ||
Herhahn, Post | ||
Dreiborn, Gemeindehaus | ||
Dreiborn, Kirche | ||
Dreiborn, Feuerwehr | ||
Höfen, Wahlerscheid | ||
Höfen, Rothe Kreuz | ||
Höfen, Abzweig Rohren | ||
Höfen, Hermesstraße | ||
Höfen, Kirche | ||
Monschau, Josefsheim | ||
Monschau, Perlenau | ||
Monschau, Dreistegen | ||
Monschau, Abzweig Kalterherberg | ||
Monschau, Biesweg/Vennbad | ||
Monschau, Bienenhaus | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Parkhaus |