Lijn 807 Euskirchen Bahnhof - Erftstadt Bahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 807 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur (tot 21:00) |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Zondagavond | 0-1x/2 uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 807 rijdt van Euskirchen via Frauenberg, Wichterich, Mülheim, Niederberg, Borr, Friesheim, Ahrem en Lechenich naar Liblar.
Dienstregeling
- Op zaterdag voor 15:00 uur wordt 1x/uur gereden tussen Euskirchen en Oberwichterich. De rest van het traject wordt 1x/2 uur bediend.
- Op zondag de gehele dag en op zaterdag na 15:00 uur wordt alleen 1x/2 uur gereden tussen Euskirchen en Oberwichterich.
Route
Halte | ||
Euskirchen, Bahnhof | ||
Euskirchen, Paul Gerhardt Schule | ||
Euskirchen, Mühlenstraße | ||
Euskirchen, Schillingstraße | ||
Euskirchen, Jülicher Ring/Kreishaus | ||
Euskirchen, Jülicher Ring/Friedhof | ||
Euskirchen, Friedhof | ||
Euskirchen, Mercator Kaserne | ||
Frauenberg, Kirche | ||
Oberwichterich, Oberwichterich | ||
Wichterich, Post | ||
Wichterich, Am alten Bahnhof | ||
Mülheim, Mülheimer Straße | ||
Mülheim, Koenen | ||
Niederberg, Niederberg | ||
Niederberg, Abzweig Borr | ||
Borr, Borr | ||
Niederberg, Abzweig Borr | ||
Friesheim, Zülpicher Straße | ||
Friesheim, Weiße Burg | ||
Friesheim, Kirche | ||
Friesheim, Niederweg | ||
Ahrem, Haus Loosen | ||
Ahrem, Ort | ||
Lechenich, Nikolaus Ehlen Straße | ||
Lechenich, Markt | ||
Lechenich, Bonner Straße | ||
Lechenich, Kölner Ring | ||
Lechenich, P+R | ||
Liblar, Frauenthal | ||
Liblar, Kirche | ||
Liblar, Schloss Gracht | ||
Liblar, Bahnhofstraße | ||
Liblar, Heidebroichstraße | ||
Liblar, Am Vogelsang | ||
Liblar, Erftstadt Bahnhof |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag voor 15:00 uur werd de frequentie tussen Euskirchen en Oberwichterich uitgebreid van een 1x/2 uur naar 1x/uur. Op zondag de gehele dag en op zaterdag na 15:00 uur werd dit traject voortaan ook bediend met een frequentie van 1x/2 uur. Tevens werd de route in Euskirchen gewijzigd.
Halte | ||
Euskirchen, Bahnhof | ||
Euskirchen, Paul Gerhardt Schule | ||
Euskirchen, Baumstraße | ||
Euskirchen, Kirchstraße | ||
Euskirchen, Veybachstraße | ||
Euskirchen, Gerberstraße | ||
Euskirchen, Luisenplatz | ||
Euskirchen, Weststraße | ||
Euskirchen, Sankt Vither Straße | ||
Euskirchen, Friedhof | ||
Euskirchen, Mercator Kaserne | ||
Frauenberg, Altwerk | ||
Frauenberg, Kirche |