Lijn 7 Nijmegen Centraal Station - Wijchen Bijsterhuizen
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Nijmegen |
Materieel | Merdeces-Benz Citaro CNG, MAN Lion's City CNG |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 is een buslijn die vanaf het centrale station van Nijmegen via Lindenholt West en station Dukenburg naar het Wijchense industrieterrein Bijsterhuizen rijden. Lijn 7 rijdt tweemaal per uur; 's avonds en in het weekend wordt niet tussen station Dukenburg en Wijchen gereden.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Zwaluwstraat | ||
Nijmegen, Vlietstraat | ||
Nijmegen, Industrieweg | ||
Nijmegen, Scheepvaartweg | ||
Nijmegen, Energieweg / Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Dr. de Blécourtstraat | ||
Nijmegen, Wellenkamp / Hoefkamp | ||
Nijmegen, Gildekamp / Kluijskamp | ||
Nijmegen, Voorstenkamp / Gildekamp | ||
Nijmegen, Spijkerhofweg | ||
Nijmegen, Station Dukenburg | ||
Wijchen, Palkerplein | ||
Wijchen, Bijsterhuizen 10 | ||
Wijchen, Bijsterhuizen 21 | ||
Wijchen, Bijsterhuizen 25 |
Geschiedenis lijn 7
Lijn 7 is ontstaan op 14 december 2014. Daarvoor reed lijn 7 nog door naar het centrum van Wijchen.
Lindenholt Oost
Onderstaande bussen hebben in het verleden door Lindenholt Oost gereden:
- Lijn 7 Nijmegen, Lindenholt - Plein 1944 (t/m 5 september 1992; via Graafseweg)
- Lijn 9 Ringlijn Nijmegen, Brabantse Poort - Centraal Station (6 september 1992 t/m 4 januari 2003; via Energieweg, vanaf 6 januari 2002 alleen van Lindenholt naar Brabantse Poort)
- Lijn 6 Ringlijn Nijmegen, Brabantse Poort - Centraal Station (6 januari 2002 t/m 4 januari 2003; via Energieweg, alleen van Brabantse Poort naar Lindenholt en verder)
- Lijn 7 Nijmegen, Centraal Station - Brabantse Poort (5 januari 2003 t/m 11 december 2004; vanaf 5 januari 2003 niet 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 4 Nijmegen, Hatert - Neerbosch-Oost (5 januari 2003 t/m 11 december 2004; alleen 's avonds en op zondag; via Neerbosch-Oost)
- Lijn 1 Beuningen Aalsterveld - Molenhoek Singel (12 december 2004 t/m 13 december 2008; alleen maandag tot en met zaterdag overdag; via Graafseweg)
- Lijn 16 Nijmegen, Neerbosch Oost - Brabantse Poort (12 december 2004 t/m 9 december 2006; alleen 's avonds en op zondag; kwam niet op station Nijmegen)
- Lijn 6 Nijmegen, Brabantse Poort - Neerbosch-Oost (10 december 2006 t/m 8 december 2007; alleen 's avonds en op zondag)
- Lijn 7 Nijmegen, Brabantse Poort - Brakkenstein (9 december 2007 t/m 11 december 2010; alleen 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 11 Beuningen Aalsterveld - Nijmegen Centraal Station (14 december 2008 t/m 8 december 2012; alleen maandag tot en met zaterdag overdag; via Heyendaal, CWZ, Dukenburg)
- Lijn 7 Nijmegen Brabantse Poort - Heilig Landstichting Museum Orientalis (12 december 2010 t/m 10 december 2011; alleen 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 7 Nijmegen Brabantse Poort - Berg en Dal Afrika Museum (11 december 2011 t/m 8 december 2012; alleen 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 7 Nijmegen Centraal Station - Wijchen Centrum (9 december 2012 t/m 13 december 2014; via Energieweg)
- Lijn 7 Nijmegen Centraal Station - Wijchen Bijsterhuizen (vanaf 14 december 2014; via Energieweg)