Lijn 7 Nijmegen Centraal Station - Wijchen Bijsterhuizen
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Merdeces-Benz Citaro CNG, MAN Lion's City CNG |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 is een buslijn die vanaf het centrale station van Nijmegen via Lindenholt West en station Dukenburg naar het Wijchense industrieterrein Bijsterhuizen rijden. Lij 7 rijdt tweemaal per uur; 's avonds en in het weekend wordt niet tussen station Dukenburg en Wijchen gereden.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Zwaluwstraat | ||
Nijmegen, Vlietstraat | ||
Nijmegen, Industrieweg | ||
Nijmegen, Scheepvaartweg | ||
Nijmegen, Energieweg / Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Dr. de Blécourtstraat | ||
Nijmegen, Wellenkamp / Hoefkamp | ||
Nijmegen, Gildekamp / Kluijskamp | ||
Nijmegen, Voorstenkamp / Gildekamp | ||
Nijmegen, Spijkerhofweg | ||
Nijmegen, Station Dukenburg | ||
Wijchen, Palkerplein | ||
Wijchen, Bijsterhuizen 10 | ||
Wijchen, Bijsterhuizen 21 | ||
Wijchen, Bijsterhuizen 25 |
Geschiedenis lijn 7
Lijn 7 is ontstaan op 14 december 2014. Daarvoor reed lijn 7 nog door naar het centrum van Wijchen.
Lindenholt Oost
Onderstaande bussen hebben in het verleden door Lindenholt Oost gereden:
- Lijn 7 Nijmegen, Lindenholt - Plein 1944 (t/m 5 september 1992; via Graafseweg)
- Lijn 9 Ringlijn Nijmegen, Brabantse Poort - Centraal Station (6 september 1992 t/m 4 januari 2003; via Energieweg, vanaf 6 januari 2002 alleen van Lindenholt naar Brabantse Poort)
- Lijn 6 Ringlijn Nijmegen, Brabantse Poort - Centraal Station (6 januari 2002 t/m 4 januari 2003; via Energieweg, alleen van Brabantse Poort naar Lindenholt en verder)
- Lijn 7 Nijmegen, Centraal Station - Brabantse Poort (5 januari 2003 t/m 11 december 2004; vanaf 5 januari 2003 niet 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 4 Nijmegen, Hatert - Neerbosch-Oost (5 januari 2003 t/m 11 december 2004; alleen 's avonds en op zondag; via Neerbosch-Oost)
- Lijn 1 Beuningen Aalsterveld - Molenhoek Singel (12 december 2004 t/m 13 december 2008; alleen maandag tot en met zaterdag overdag; via Graafseweg)
- Lijn 16 Nijmegen, Neerbosch Oost - Brabantse Poort (12 december 2004 t/m 9 december 2006; alleen 's avonds en op zondag; kwam niet op station Nijmegen)
- Lijn 6 Nijmegen, Brabantse Poort - Neerbosch-Oost (10 december 2006 t/m 8 december 2007; alleen 's avonds en op zondag)
- Lijn 7 Nijmegen, Brabantse Poort - Brakkenstein (9 december 2007 t/m 11 december 2010; alleen 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 11 Beuningen Aalsterveld - Nijmegen Centraal Station (14 december 2008 t/m 8 december 2012; alleen maandag tot en met zaterdag overdag; via Heyendaal, CWZ, Dukenburg)
- Lijn 7 Nijmegen Brabantse Poort - Heilig Landstichting Museum Orientalis (12 december 2010 t/m 10 december 2011; alleen 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 7 Nijmegen Brabantse Poort - Berg en Dal Afrika Museum (11 december 2011 t/m 8 december 2012; alleen 's avonds en op zondag; via Energieweg)
- Lijn 7 Nijmegen Centraal Station - Wijchen Centrum (9 december 2012 t/m 13 december 2014; via Energieweg)
- Lijn 7 Nijmegen Centraal Station - Wijchen Bijsterhuizen (vanaf 14 december 2014; via Energieweg)