Lijn 75 Kortrijk Station - Deinze Station
Streekbuslijn 75 in België Bekijk de voormalige lijnen 75 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00; zaterdag tot 23.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 75 rijdt van Kortrijk via Harelbeke, Beveren, Desselgem, Sint-Eloois-Vijve, Waregem, Zulte, Olsene, Machelen en Petegem naar Deinze.
In de dalperiode wordt één keer het hele traject gereden en één keer tussen Waregem en Kortrijk. Op zaterdagochtend wordt 1x/2 uur het hele traject gereden op het andere uur alleen tussen Waregem en Kortrijk.
Route
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
↑ | Kortrijk, Achterkant Station | |
Kortrijk, Zwevegemsepoort | ||
Kortrijk, Spoorweglaan | ||
Kortrijk, K | ||
Kortrijk, Gentsestraat | ||
Kortrijk, Groeningelaan | ||
Kortrijk, Gentsepoort | ||
Kortrijk, Lefevere | ||
Kortrijk, Koersplein | ||
Kortrijk, Garage Rapid | ||
Harelbeke, Royal | ||
Harelbeke, De Mol | ||
Harelbeke, Marktstraat | ||
Harelbeke, Markt | ||
Harelbeke, Deerlijkstraat | ||
Harelbeke, Rijkswacht | ||
Beveren, Pontstraat | ||
Beveren, Klokke | ||
Beveren, Nieuwe Kerk | ||
Beveren, Hof de Commerce | ||
Desselgem, Toren | ||
Desselgem, Kleine Liebaertstraat | ||
Desselgem, Kerk | ||
Desselgem, Kasteelstraat | ||
Desselgem, Zilverbergstraat | ||
Desselgem, Dries | ||
Desselgem, De Engel | ||
Sint-Eloois-Vijve, Kauwenhoek | ||
Sint-Eloois-Vijve, Transvaal | ||
Sint-Eloois-Vijve, Posterij | ||
Waregem, Containerpark | ||
Waregem, Kliniek | ||
Waregem, Station | ||
Waregem, College | ||
Waregem, Markt | ||
Waregem, Churchillaan | ||
Waregem, Halfwege | ||
Waregem, Drogenboom | ||
Waregem, Recutex | ||
Zulte, Villa Salome | ||
Zulte, Station | ||
Zulte, Damberd | ||
Zulte, Standbeeld | ||
Zulte, Garage Peugot | ||
Olsene, Overwinning | ||
Olsene, Kerk | ||
Olsene, Kasteel | ||
Machelen, Tabarin | ||
Machelen, De Prins | ||
Machelen, Buitenlust | ||
Petegem aan de Leie, Kapelhoek | ||
Petegem aan de Leie, Industrielaan | ||
Petegem aan de Leie, Gemeentehuis | ||
Deinze, Knok | ||
Deinze, Station | ||
Deinze, Gezellelaan | ||
Deinze, Gentpoortstraat | ||
Deinze, Kerkhof |
Route schoolbus Oeselgem
Rijt in de ochtendspits één keer naar Waregem, in de middagspits (op woensdag rond het middaguur) één keer naar Oeselgem. De ritten rijden niet tijdens de schoolvakanties.
Halte | ||
Oeselgem, Vierschaar | ||
Oeselgem, Kerk | ||
Oeselgem, Vijverstraat | ||
Wakken, Groenhove | ||
Wakken, Plaats | ||
Sint-Baafs-Vijve, Groene Wandeling | ||
Sint-Baafs-Vijve, Gaignaardstraat | ||
Sint-Baafs-Vijve, Kraaienhof | ||
Sint-Baafs-Vijve, Electische Kabien | ||
Sint-Eloois-Vijve, Plaats | ||
Waregem, Kliniek | ||
Waregem, Station | ||
Waregem, College | ||
Waregem, Markt |