Lijn 742 Mettmann Jubiläumsplatz - Haan Carl-Barth-Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jan 2017 om 00:54
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 742 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn, KVGM |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 21 februari 2016 |
Voorganger(s) | 742 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 742 rijdt van Mettmann via Gruiten naar Haan.
Route
Halte | ||
Mettmann, Jubiläumsplatz | ||
↓ | Mettmann, Zentrum Bahnhof | |
Mettmann, Bahnstraße | ||
Mettmann, Stadtwald Bahnhof | ||
Mettmann, Flurstraße | ||
Mettmann, Fischerwerke | ||
Mettmann, Am Schnabel | ||
Mettmann, An der Schmalt | ||
Mettmann, Irdelen | ||
Mettmann, Nach Korres | ||
Mettmann, Potherbruch | ||
Gruiten, Kämpchen | ||
Gruiten, Dorf | ||
Gruiten, Kirche | ||
Gruiten, Hasenhaus | ||
Gruiten, Gartenstraße | ||
Gruiten, Düsselberger Straße | ||
Gruiten, Bahnhof | ||
Gruiten, Rotdornweg | ||
Gruiten, Millrather Straße | ||
Gruiten, Lindenweg | ||
Haan, Ellscheid | ||
Haan, Nachtigallenweg | ||
Haan, Lessingstraße | ||
Haan, Am Hühnerbach | ||
Haan, Nordstraße | ||
Haan, Sauerbruchstraße | ||
Haan, Krankenhaus | ||
Haan, Robert Koch Straße | ||
Haan, Stadtbad | ||
Haan, Markt | ||
Haan, Windhövel | ||
Haan, Horststraße | ||
Haan, Wilhelmstraße | ||
Haan, Alt Thienhausen | ||
Haan, Bruchermühlenstraße | ||
Haan, Menzelstraße | ||
Haan, Carl Barth Straße |
Geschiedenis
Op 21 februari 2016 werd lijn 742 ingekort tot het Jubiläumsplatz in Mettmann.