Lijn 73 Baarn, Station - Diepenbrocklaan
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 23:38
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Tensen (1975 - 1980), Centraal Nederland (1980 - 1985) |
Regio | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Baarn |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1975 t/m 1 juni 1985 |
Voorganger(s) | Stadsdienst Baarn |
Opvolger(s) | 72 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 73 reed van station Baarn via het Centrum en Zandvoort naar de Componistenwijk.
Route
Halte | ||
Baarn, Station | ||
Baarn, Kettingweg | ||
Baarn, Torenlaan | ||
Baarn, Wijkamplaan | ||
Baarn, Lepelaarstraat | ||
Baarn, Reigerstraat | ||
Baarn, Irisstraat | ||
Baarn, Margrietstraat | ||
Baarn, Piet Heinlaan | ||
Baarn, Doormanlaan | ||
Baarn, de Geerenweg | ||
Baarn, Drakenburgerweg | ||
Baarn, Eemweg | ||
Baarn, Kerkstraat | ||
Baarn, Dalweg | ||
Baarn, Eemnesserweg | ||
Baarn, Diepenbrocklaan |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 kreeg de stadsdienst van Baarn een lijnnummer. Het lijnnummer werd vanaf die datum lijn 73, dat was vrijgekomen na het opheffen van de verbinding Baarn - Pijnenburg. In de route en dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats.
Op 17 oktober 1976 werd de frequentie in de avonduren en op zondag verlaagd naar 1x per 2 uur.
Op 2 juni 1985 werd de stadsdienst van Baarn opgeheven. Als enige vervanging werd de route van lijn 72 nog uitgebreid, die met dezelfde frequenties reed als de stadsdienst.