Lijn 70 Sittard Station - Weert Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 9 okt 2010 om 11:23 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=70 |vervoerder=Veolia Transport |concessie=Zuid-Limburg |lijnsoort=Streekbus |periode=t/m 2007 |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur …')
Voormalige buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 70 reed van Sittard via Nieuwstadt, Susteren, Roosteren, Maaseik (B), Kinrooi (B), Molenbeersel (B), Stramproy en Tungelroy naar Weert.
Lijnvoering
Spits
- 2x/uur hele traject.
Dal + zaterdag overdag
- 1x/uur hele traject
- 1x/uur Stramproy - Weert
- 1x/uur Roosteren - Sittard
Avond
- 1x/uur hele traject
- 1x/uur Stramproy - Weert
Zondag
- 1x/uur hele traject
- 1x/uur Roosteren - Sittard (belbus)
- 1x/uur Stramproy - Weert
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Ziekenhuis | ||
Sittard, Haspelsestraat | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan / Baandert | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan / Hogeschool | ||
Sittard, Kastelenweg | ||
Sittard, Gasthuisgraaf | ||
Sittard, Nusterweg | ||
Sittard, Dalderhaag | ||
Nieuwstadt, Millenerpoort | ||
Nieuwstadt, Gouverneur Houbenstraat | ||
Nieuwstadt, Susterderweg | ||
Susteren, Station NS | ||
Susteren, Raadhuisplein | ||
Dieteren, Maaseikerweg | ||
Roosteren, Geleenbeek | ||
Roosteren, Schettereind | ||
Roosteren, Maaseikerweg | ||
Maaseik (B), Cultureel Centrum | ||
Maaseik (B), Busstation | ||
Maaseik (B), Pieter P. Rubensstraat | ||
Maaseik (B), Sint Jansberg | ||
Kinrooi (B), Dorpsplein | ||
Molenbeersel (B), Kerk | ||
Molenbeersel (B), Hogerstraat | ||
Molenbeersel (B), Grens | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
Tungelroy, Tungeler Dorpsstraat | ||
Tungelroy, Sint Barbaraplein | ||
Weert, Maaseikerweg 171 | ||
Weert, Maaseikerweg / Tunnel | ||
Weert, Station NS |
Toekomst
Omdat de passagiersaantallen achterbleven werd lijn 70 uiteindelijk geknipt. Tussen Sittard en Roosteren (spits: Maaseik) werd er gereden onder lijnnummer 70 en tussen Weert en Stramproy onder lijnnummer 87. In de spitsuren bestond er eveneens een lijn 187 tussen Weert en Maaseik.
Uiteindelijk zijn de spitsritten van lijn 70 naar Maaseik vervallen en reed lijn 70 voortaan de gehele dag tot Roosteren. Lijn 187 werd uiteindelijk opgeheven.