Lijn 707 Brühl, Mitte - Eckdorf
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 28 dec 2020 om 23:27
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 707 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK i.o.v. SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brühl |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 707 rijdt van Brühl Stadtmitte via Süd, Pingsdorf, Badorf en Geildorf naar Eckdorf.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten door naar Brühl Nord en rijdt er één extra rit.
Route
Halte | ||
↑ | Brühl, Nord | |
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Mühlenstraße | ||
Brühl, Giesler Galerie | ||
Brühl, Süd | ||
Brühl, Römerstraße | ||
Brühl, Pingsdorfer Hof | ||
Brühl, Pingsdorf | ||
Brühl, Hotel Jägerhof | ||
Brühl, Am Hülderberg | ||
Brühl, Auf dem Gallberg | ||
Brühl, Gallberg | ||
Brühl, Robertsstraße | ||
Brühl, Steingasse | ||
Brühl, Auf den Steinen | ||
Brühl, Am Pastorsgarten | ||
Brühl, Geildorf | ||
Brühl, Eckdorf Kreuz | ||
Brühl, Eckdorf | ||