Lijn 703 is een buurtbus en rijdt van Ameide via Meerkerk, Leerbroek, Leerdam, Schoonrewoerd en Hei- en Boeicop naar Lexmond.
Route
|
Halte
|
|
Ameide, Open Vensters |
|
|
Ameide, Sluis 2 |
|
|
Ameide, Zouwendijk 125 |
|
|
Ameide, Zouwendijk 85 |
|
|
Meerkerk, Gemeentehuis |
|
|
Meerkerk, Postkantoor |
|
|
Meerkerk, Meerkerksebrug |
|
|
Meerkerk, Weverwijk |
|
|
Leerbroek, Pannenkoekhuis |
|
|
Leerbroek, Raadhuisplein |
|
|
Leerdam, Camping |
|
|
Leerdam, Ooievaarlaan |
|
|
Leerdam, Huis ter Leede |
|
|
Leerdam, Molenlaan |
|
|
Leerdam, Station |
|
|
Leerdam, Dr. C. Voogdplein |
|
|
Leerdam, Prinses Marijkestraat |
|
|
Leerdam, Lingestein |
|
|
Leerdam, Koningin Emmahuis |
|
|
Leerdam, Station |
|
|
Leerdam, Schaikseweg / Molenlaan |
|
|
Schoonrewoerd, Hoogeind |
|
|
Schoonrewoerd, Dorp |
|
|
Kortgerecht, Blauwbijl |
|
|
Hei- en Boeicop, N.H. Kerk |
|
|
Hei- en Boeicop, Van Zuilenstraat |
|
|
Hei- en Boeicop, Zwaanskuikenbrug |
|
|
Lexmond, Driemolensweg |
|
|
Lexmond, De Laak |
|
|
Lexmond, Lijsterbeslaan |
|
|
Lexmond, N.H. Kerk |
|
|
Lexmond, Medisch Centrum |
|