Lijn 6 Bergen Plein - Heerhugowaard Reigersdaal
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 1 jun 2009 om 18:40 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=6 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |materieel=VDL Berkhof Ambassador, MAN Lion's City |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=2x/uur...)
Buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 6 rijdt van Bergen via Alkmaar naar Heerhugowaard.
Route
Halte | ||
Bergen, Plein | ||
Bergen, Natteweg | ||
Bergen, Oosterweg | ||
Bergen, Oude Bergerweg | ||
Bergen, Nesdijk | ||
Bergen, Extase | ||
Alkmaar, Groeneweg | ||
Alkmaar, J. Ligthartstraat | ||
Alkmaar, Hogeschool Alkmaar | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Ouddorperdijkje | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Heerhugowaard, Nieuw Schermerweg | ||
Heerhugowaard, Saturnusstraaat / P+R | ||
Heerhugowaard, Huygendijkbos | ||
Heerhugowaard, De Wending | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk | ||
Heerhugowaard, Huygenhoek | ||
Heerhugowaard, Oostertocht | ||
Heerhugowaard, Rivierenwijk | ||
Heerhugowaard, Rijn | ||
Heerhugowaard, Smaragd | ||
Heerhugowaard, Granaat | ||
Heerhugowaard, Diamant | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Titanialaan | ||
Heerhugowaard, Icaruslaan | ||
Heerhugowaard, Basiusstraat | ||
Heerhugowaard, Bickerstraat | ||
Heerhugowaard, Rembrandtstraat | ||
Heerhugowaard, Berckheidelaan | ||
Heerhugowaard, Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal |