Lijn 69 Leidschendam Leidsenhage - Nootdorp Centrum
Versie door Ovspotter070 (overleg | bijdragen) op 13 jun 2019 om 21:12 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |tijdelijk=ja |lijnnr=69 |route=Leidschendam Leidsenhage - Den Haag Leidschenveen - Den Haag Ypenburg - Nootdorp |vervoerder=HTM |concessie=Rail Haag...')
Tijdelijke buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | HTM |
Concessie | Rail Haaglanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Diplomat, MAN Lion's City CNG |
Periode | 15 juni t/m 17 juni 2019 |
Reden | Werkzaamheden aan de parkeergarage bij winkelcentrum Leidsenhage |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 3-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 rijdt van Leidschendam Leidsenhage via Leidschenveen en Ypenburg naar Nootdorp.
Dienstregeling
- Dagelijks wordt de frequentie na 20:00 uur verlaagd van 4x/uur naar 3x/uur.
Route
Halte | ||
Leidschendam, HMC Antoniushove | ||
Leidschendam, Leidsenhage | ||
Den Haag, Leidschenveen Centrum | ||
Den Haag, Lanen | ||
Den Haag, Station Ypenburg | ||
Den Haag, Weidevogellaan | ||
Nootdorp, Centrum |