Lijn 68 Winsum Busstation - Leens De Nije Nering
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 12 aug 2009 om 10:32 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=68 |vervoerder=Arriva |concessie=GD |materieel=Taxibusje |lijnsoort=Belbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zaterdag=1x/uur |frequent...)
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 is een belbus en rijdt van Winsum via Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hoornhuizen naar Leens.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, Borgweg | ||
Winsum, Zwembad | ||
Winsum, Plattil | ||
Baflo, Heerestraat | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Den Andel, Oude Dijk | ||
Den Andel, Hiddingezijlsterweg | ||
Westernieland, De Oude Smidse | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Pieterburen, Molen | ||
Pieterburen, Hoofdstraat | ||
Pieterburen, Wierhuisterweg | ||
Wierhuizen, Wierhuizen | ||
Broek, Driesprong | ||
Kleine Huisjes, Kleine Huisjes | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Leens, Zwembad |