Lijn 68 Paliseul Gare - Bertrix Gare (-2014)
Streekbuslijn 68 in België Bekijk de voormalige lijnen 68 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 68 rijdt van Paliseul via Sart-Fontaine, Acremont, Jéhonville en Ochamps naar Bertrix.
Route
Halte | ||
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Hutte Lurette | ||
Paliseul, Gendarmerie | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Chapelle Saint-Roch | ||
Sart-Fontaine, Sart-Fontaine | ||
Jéhonville, Salle des Fêtes | ||
Acremont, Carrefour/Rue Bernifa | ||
Acremont, Bac | ||
Acremont, Carrefour/Rue Bernifa | ||
Jéhonville, Eglise | ||
Jéhonville, Rue de Gurhaumont | ||
Ochamps, Chapelle | ||
Ochamps, Ecole | ||
Ochamps, Eglise | ||
Ochamps, Ecole | ||
Ochamps, Route de Bertrix no. 32 | ||
Bertrix, Corettes | ||
Bertrix, Rue de Palichamps | ||
Bertrix, Dépôt Mernier | ||
Bertrix, IND | ||
Bertrix, Grand'Place | ||
Bertrix, IND | ||
Bertrix, Rue des Chasseurs Ardennais | ||
Bertrix, Athénée | ||
Bertrix, Gare |