Lijn 67 Groningen Centraal Station - Hornhuizen Kerk
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1992-1993 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 67 reed van Groningen via Adorp, Sauwerd, Winsum, Mensingeweer, Eenrum, Wehe den Hoorn en Kloosterburen naar Hornhuizen.
Slechts van maandag t/m vrijdag reed de bus van het gehele traject. 's ochtend één maal en in de middag tweemaal. De overige ritten reden voornamelijk tussen Winsum - Hornhuizen, in de avond waren er nog enkele ritte Wehe den Hoorn - Hornhuizen. Al die ritten sloten aan op lijn 65. Op zon- en feestdagen werd er ook gereden tussen Hornhuizen en Zoutkamp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Pop Dijkemaweg | ||
Noorderhoogebrug, Boterdiepsbrug | ||
Adorp, 't Witte Hoes | ||
Sauwerd, Gemeentehuis | ||
Winsum, Station NS | ||
Winsum, Zwembad | ||
Mensingeweer, Kerk | ||
Eenrum, Wachthuisje | ||
Wehe den Hoorn, Gemeentehuis | ||
Kloosterburen, de Kolk | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Ulrum, Stationsweg | ||
Zoutkamp, stalling GADO |