Lijn 67 Amsterdam Centraal Station - Amstelveen Galjoen
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:11 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | CN i.c.m. GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6-10x/uur |
Spits (vakantie) | 4-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Dal (vakantie) | 4x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 67 reed van het Centraal Station via Oud Zuid en Buitenveldert naar Amstelveen en de wijk Waardhuizen.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Nieuwezijds Kolk | ||
Amsterdam, Dam | ||
Amsterdam, Westermarkt | ||
Amsterdam, Rozengracht | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Elandsgracht | ||
Amsterdam, Raamplein | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Hobbemastraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Roelof Hartplein | ||
Amsterdam, Apollolaan | ||
Amsterdam, Gerrit van der Veenstraat | ||
Amsterdam, Stadionweg | ||
Amsterdam, Prinses Irenestraat | ||
Amsterdam, Hogewerf | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, Arent Janszoon Ernststraat | ||
Amsterdam, Van Boshuizenstraat | ||
Amstelveen, Uilenstede | ||
Amstelveen, Kronenburg | ||
Amstelveen, Zonnestein | ||
Amstelveen, Onderuit | ||
Amstelveen, Oranjebaan | ||
Amstelveen, Bankrashof | ||
Amstelveen, Ziekenhuis Amstelveen | ||
Amstelveen, In de Wolken | ||
Amstelveen, Groenhof | ||
Amstelveen, Watercirkel | ||
Amstelveen, Seine | ||
Amstelveen, Punter | ||
Amstelveen, Jol | ||
Amstelveen, Praam | ||
Amstelveen, Gondel | ||
Amstelveen, Galjoen |