Lijn 679 Aalst E.P. van Ooijenstraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 8 feb 2009 om 17:39 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=679 |vervoerder=Arriva |concessie=Rivierenland |materieel=touringcar |lijnsoort=scholierenlijn |frequentie_spits=1 rit |frequentie_dal=rijdt niet |frequentie_za...)
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 rijdt van halte E.P. van Ooijenstraat in Aalst via Nederhemert, Delwijnen, Kerkwijk, Ammerzoden, Hedel en Zaltbommel naar diverse scholen in Gorinchem. De lijn maakt deel uit van de concessie Rivierenland en wordt in opdracht van Arriva gereden door een touringcarbedrijf.