Lijn 678 De Valk Gereformeerde Gemeente - Hoevelaken Van Lodensteincollege
Versie door Xanland (overleg | bijdragen) op 10 aug 2011 om 23:12 (Lijn 678 Harskamp Centrum - Hoevelaken Van Lodensteincollege hernoemd naar Lijn 678 De Valk School met de Bijbel - Hoevelaken Van Lodensteincollege: Verandering beginpunt)
Buslijn 678 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (1x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 678 is een schoolbus en rijdt van De Valk via Harskamp, Stroe, Kootwijkerbroek en Barneveld naar Hoevelaken.
Route
Halte | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Wijersweg | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Hazendonkweg | ||
Stroe, Heetweg | ||
Stroe, Topperweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Kootwijkerbroek, Oosterbrinkweg | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Nachtegaalweg | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Barneveld, Esvelderweg | ||
Barneveld, Linquenda | ||
Barneveld, Norschoterweg | ||
Barneveld, Praktijkschool | ||
Barneveld, Julianaplein | ||
Barneveld, Rooseveltstraat | ||
Barneveld, Churchillstraat | ||
Barneveld, Bouwheerstraat | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Hoevelaken, Van Lodensteincollege |