Lijn 675 Rotterdam Station Alexander - Moerkapelle Centrum/Noordeinde
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 jun 2020 om 12:54 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Krimpen a/d Lek +Krimpen aan de Lek, -Krimpen a/d IJssel +Krimpen aan den IJssel, -Capelle a/d IJssel +Capelle aan den IJssel, -Ouderkerk a/d IJssel +Ouderkerk aan den IJssel, -Nieuwerkerk a/d IJssel +Nieuwerkerk aa...)
Voormalige buslijn 675 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio's | Rotterdam, Midden-Holland |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 3x/dag (per richting) |
Lijn 675 reed van Rotterdam via Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen naar Moerkapelle.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Station Alexander | ||
Capelle aan den IJssel, Capelse Verpleeghuizen | ||
Nieuwerkerk aan den IJssel, Ringvaarthal/Station | ||
Nieuwerkerk aan den IJssel, Kroonkruid | ||
Zevenhuizen, Dorpsstraat | ||
Moerkapelle, Centrum/Noordeinde |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.