Lijn 66 Paliseul Gare - Bertrix Clairière
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 66 in België | |
Vervoerder(s) | (Transports Penning i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 6x/dag |
Dal (vakantie) | 4x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Paliseul via Offagne naar Bertrix. Op schooldagen rijden ook een aantal school bussen van/naar Gedinne. In de infobox staan deze ritten niet vermeld.
Routes
Route streekbus
- Op schooldagen beginnen alle ritten bij Paliseul Gare, slechts de laatste rit vanuit Bertrix rijdt door naar Carlsbourg.
- Tijdens de schoolvakanties rijden vier ritten het traject Carlsbourg - Bertrix, aangevuld met twee tot drie ritten binnen Bertrix.
Halte | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Grand Rue 51 | ||
Merny, Grand Rue 76 | ||
Merny, Centre | ||
Merny, Rue J. Hazard | ||
Merny, Route de Paliseul | ||
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Hutte Lurette | ||
Paliseul, Police | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Chapelle Saint-Roch | ||
Paliseul, Route d'Offagne | ||
Offagne, Rue de Solmon | ||
Offagne, Route de Paliseul | ||
Offagne, Abreuvoir | ||
Offagne, Route de Bertrix | ||
Assenois, Route d'Offagne | ||
Assenois, Ecole Communale | ||
Glaumont, Passage à Niveau | ||
La Flèche, La Flèche | ||
Bertrix, Rue de La Flèche 44 | ||
Bertrix, Rue de la Fèche 8 | ||
Bertrix, Rue de la Fontinelle | ||
Bertrix, Rue de Renaumont | ||
Bertrix, Grand'Place | ||
Bertrix, Institut Notre-Dame | ||
Bertrix, Rue des Chausseurs Ardennais | ||
Bertrix, Athénée | ||
Bertrix, Gare | ||
Bertrix, Rue de la Gare | ||
Bertrix, Sprumont | ||
Bertrix, Clairière |
Route schoolbus
Tijdens schooldagen worden de volgende ritten gereden:
- Ochtendspits: 1x Bertrix - Carlsbourg en 1x Gedinne - Bertrix
- Middagspits: 1x Paliseul - Gedinne, 1x Bertrix - Gedinne en 1x Carlsbourg - Bertrix
Halte | ||
Gedinne, Gare SNCB | ||
Gedinne, Cantonnier | ||
Gedinne, Rue Gridlet | ||
Gedinne, Centre | ||
Gedinne, Ecole Primaire | ||
Gedinne, Rue de la Croisette | ||
Gedinne, Village | ||
Louette-Saint-Denis, Rue de France | ||
Louette-Saint-Denis, Église | ||
Louette-Saint-Denis, Rue de la Semois | ||
Louette-Saint-Denis, Carrefour | ||
Louette-Saint-Denis, Eglise | ||
Louette-Saint-Denis, Rue des Bruyères | ||
Louette-Saint-Denis, Église | ||
Louette-Saint-Denis, Carrefour | ||
Houdremont, Rue de Louette-Saint-Denis | ||
Houdremont, Eglise | ||
Houdremont, Salle des Fêtes | ||
Bièvre, Route d'Houdremont | ||
Bièvre, Ecole | ||
Bièvre, Rond-Point | ||
Bièvre, Big Mat | ||
Bièvre, Les Misères | ||
Mon Idée, Mon Idée | ||
Carlsbourg, La Seniorie | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Rue Joseph Jacques | ||
Carlsbourg, Rue des Socquettes | ||
Carlsbourg, Grand Rue 51 | ||
Merny, Grand Rue 76 | ||
Merny, Centre | ||
Merny, Rue J. Hazard 29 | ||
Merny, Route de Paliseul | ||
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Athénée | ||
Paliseul, Police | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Chapelle Saint-Roch | ||
Paliseul, Route d'Offagne | ||
Offagne, Rue de Solmon | ||
Offagne, Route de Paliseul | ||
Offagne, Abreuvoir | ||
Offagne, Route de Bertrix | ||
Assenois, Route d'Offagne | ||
Assenois, Ecole Communale | ||
Blanche Oreille, Centre | ||
Glaumont, Passage à Niveau | ||
La Flèche, La Flèche | ||
Bertrix, Rue de La Flèche 44 | ||
Bertrix, Rue de la Fèche 8 | ||
Bertrix, Rue de la Fontinelle | ||
Bertrix, Rue de Renaumont | ||
Bertrix, Grand'Place | ||
Bertrix, Institut Notre-Dame | ||
Bertrix, Rue des Chausseurs Ardennais | ||
Bertrix, Athénée | ||
Bertrix, Gare | ||
Bertrix, Rue de la Gare | ||
Bertrix, Sprumont | ||
Bertrix, Clairière |
Geschiedenis
Op 1 september 2015 kwamen de vier ritten op zaterdag tussen Carlsbourg en Bertrix te vervallen.