Lijn 653 Renkum Heidesteinlaan - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Versie door Xanland (overleg | bijdragen) op 29 sep 2012 om 23:06 (Lijn 653 Renkum Veerweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool hernoemd naar Lijn 653 Heelsum Heidesteinlaan - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool: Beginhalte veranderd.)
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (1x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Renkum via Wageningen en Bennekom naar Apeldoorn.