Lijn 62 Loppersum Station - Uithuizen Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 mrt 2010 om 22:55
Buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/4 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 is een lijntaxi en rijdt van Loppersum via Westeremden, Garsthuizen, Eppenhuizen en Zandeweer naar Uithuizen.
In de ochtendspits richting Uithuizen wordt er niet via Westeremden gereden. In de richting Loppersum wordt er wel via Westeremden gereden.
Route
Halte | ||
Loppersum, Busstation | ||
Loppersum, Stork | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Gereformeerde Kerk | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Moeke's Hoes | ||
Garsthuizen, Coolmanspad | ||
Garsthuizen, Smydingheweg | ||
Garsthuizen, Kerk | ||
Garsthuizen, Kraaibek | ||
Eppenhuizen, N999 | ||
Eppenhuizen, N.H. Kerk | ||
Zandeweer, Molen | ||
Zandeweer, Hoofdstraat | ||
Doodstil, Doodstil | ||
Uithuizen, Havenweg | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, Maarweg | ||
Uithuizen, De Laan | ||
Uithuizen, Station |