Lijn 60 Leiden Station - Noordwijkerhout Sancta Maria
Versie door Hetwagenparkje (overleg | bijdragen) op 27 feb 2024 om 15:47 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=60 |vervoerder=NZH |regio=Bollenstreek en Leiden |materieel=Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88 |lijnsoort=Streekbus |periode=29 mei...')
Voormalige buslijn 60 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88 |
Periode | 29 mei 1994 t/m 31 mei 1997 |
Opvolger(s) | 60 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 60 reed van Leiden via Oegstgeest en Voorhout naar Noordwijkerhout.
Tussen de Brink en het Sancta Maria werd altijd maar 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Leiden, Station | ||
Leiden, Terweepark | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, Lijsterstraat | ||
Oegstgeest, Hendrik Kraemerpark | ||
Oegstgeest, De Kempenaerstraat | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Oegstgeest, Duinzichtstraat | ||
Oegstgeest, Wijttenbachweg | ||
Oegstgeest, Dorpsstraat | ||
Oegstgeest, Groene Kerkje | ||
Oegstgeest, M.E.O.B. | ||
Oegstgeest, Postburg | ||
Voorhout, Kievitspark | ||
Voorhout, R.K. Kerk | ||
Voorhout, Lakeman | ||
Voorhout, Engelselaan | ||
Voorhout, Jacoba van Beierenweg | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Voorhout, 's-Gravendamseweg | ||
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug | ||
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering | ||
Noordwijkerhout, Pilarenlaan | ||
Noordwijkerhout, Wildlaan | ||
Noordwijkerhout, Kerkstraat | ||
Noordwijkerhout, Viaductweg | ||
Noordwijkerhout, Victoriberg | ||
Noordwijkerhout, Brink | ||
Noordwijkerhout, Bavo | ||
Noordwijkerhout, Sancta Maria |
Geschiedenis
Per 29 mei 1994 werd de route tussen Leiden, Station NS en Leiden, Meerburg geschrapt en werd nadien overgenomen door de R-bus van Schutte.