Lijn 5 Hasselt Station - Sint-Truiden Station
Streekbuslijn 5 in België Bekijk de voormalige lijnen 5 | |
Vervoerder(s) | De Lijn, Autobus Dony i.o.v. De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Van Hool A300, Mercedes-Benz O405 |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 19.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 5 rijdt van Hasselt via Stevoort, Wijer, Nieuwerkerken, Bunderveld, Runkelen en Duras naar Sint-Truiden.
Doordeweeks begint in de middagspits één rit bij de Handelsschool.
Route
Halte | ||
↓ | Hasselt, Handelsschool | |
Hasselt, Zwembad | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Molenpoort Afstaphalte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Runkst, Vooruitzichtlaan | ||
Runkst, Pater Adonsstraat | ||
Runkst, Kerkhof | ||
Runkst, Boerenkrijgsingel | ||
Runkst, Runkstersteenweg | ||
Runkst, Grasstraat | ||
Runkst, Augustijnenstraat | ||
Runkst, Runksterkiezel | ||
Stevoort, Kleine Roost | ||
Stevoort, Caenenhof | ||
Stevoort, Sterrebos | ||
Stevoort, Hofbeemdenstraat | ||
Stevoort, Centrum | ||
Stevoort, Kozenstraat | ||
Stevoort, Egelstraat | ||
Wijer, Weg naar Stevoort | ||
Wijer, Kerk | ||
Wijer, Kerkhof | ||
Wijer, De Hoef | ||
Wijer, Ter Heidebeek | ||
Wijer, Opperstraat | ||
Herk-De-Stad, Terbermenweg | ||
Nieuwerkerken, Weg naar Rummen | ||
Nieuwerkerken, Hakbosstraat | ||
Nieuwerkerken, Kabien | ||
Nieuwerkerken, Tegelrij | ||
Nieuwerkerken, Kasteelstraat | ||
Nieuwerkerken, Kerk | ||
Nieuwerkerken, Mouveld I | ||
Nieuwerkerken, Tramstatie | ||
Binderveld, Leemstraat | ||
Binderveld, Krommenhof | ||
Binderveld, Kerk | ||
Runkelen, Binderveldseweg | ||
Runkelen, Heulken | ||
Runkelen, Dorp | ||
Duras, Centrum | ||
Gorsem, Duraslaan | ||
Gorsem, Planterijstraat | ||
Sint-Truiden, Sporthal | ||
Sint-Truiden, Gorsemweg | ||
Sint-Truiden, De Rakkertjes | ||
Sint-Truiden, Sint-Truido Ziekemhuis Rummenweg | ||
Sint-Truiden, Diesterpoort | ||
Sint-Truiden, Station |