Lijn 59 Hilversum Station - Zeist 't Rond
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 23:36
Voormalige buslijn 59 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio's | Midden-Utrecht, Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 59 reed van Hilversum via Lage Vuursche, Den Dolder en Huis ter Heide naar Zeist.
Het traject tussen het Busstation en 't Rond werd alleen van maandag t/m zaterdag gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Sportpark | ||
Lage Vuursche, Groot Kievitsdel | ||
Lage Vuursche, Dorp | ||
Den Dolder, Ernst Sillem Hoeve | ||
Den Dolder, Station | ||
Huis ter Heide, Park Rodichem | ||
Huis ter Heide, Prins Alexanderweg | ||
Zeist, Handelscentrum | ||
Zeist, Vrijheidsplein | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, 't Rond |