Lijn 52 Midddelburg Loskade - Domburg Gemeentehuis (1986-)
Voormalige buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Voorganger(s) | 52 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 52 reed van Domburg via Aagtekerke, Grijpskerke, Middelburg, Veere en Vrouwenpolder naar Kamperland.
Route
Halte | ||
Middelburg, Loskade | ||
Middelburg, Turfkade | ||
Middelburg, Koestraat | ||
Middelburg, Langevieleweg | ||
Middelburg, R.K. Kerkhof | ||
Buttinge, Buttinge | ||
Grijpskerke, Molenstraat | ||
Aagtekerke, Rabobank | ||
Domburg, Herv. Kerk |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 werd de route van lijn 52 ingekort tot het traject Middelburg - Domburg. Het verlaten traject naar Kamperland werd ondergebracht bij de nieuwe lijn 33, zodat Noord-Beveland voortaan verbonden was met zowel Goes als Middelburg. Op het overgebleven traject bleven de route en dienstregeling vrijwel gehandhaafd, een 2-uursdienst doordeweeks en drie ritjes per richting op zaterdag.