Lijn 503 Antwerpen Rijnkaai - Niel Maria Boodschap
Versie door Dominogold (overleg | bijdragen) op 11 jul 2021 om 12:50
Voormalige buslijn 503 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Jonckheere Transit |
Periode | ...t/m 31 oktober 2010 |
Opvolger(s) | 183 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:20) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 503 reed van Antwerpen via Borgerhout, Berchem, Wilrijk, Aartselaar en Schelle naar Niel.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rijnkaai | ||
Antwerpen, Tavenierskaai | ||
Antwerpen, Van Meterenkaai | ||
Antwerpen, Van Schoonbekeplein / Brouwersvliet | ||
Antwerpen, Felixarchief | ||
Antwerpen, Paardenmarkt/Hessenbrug | ||
Antwerpen, Italiëlei / Paardenmarkt | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quellin | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Lange Kievitstraat | ||
Borgerhout, Van de Nestlei/Provinciestraat | ||
Borgerhout, Montensstraat / Lange Van Ruusbroecstraat | ||
Berchem, Draakplaats | ||
Berchem, Berchem Station | ||
Berchem, Posthoflei / Maatschappijstraat | ||
Berchem, Van Jacboslei | ||
Berchem, Grotesteenweg | ||
Berchem, Driekoningen | ||
Berchem, Sint-Willibrorduskerk | ||
Berchem, Elisabethlaan | ||
Wilrijk, Lindendreef | ||
Wilrijk, Middelheim | ||
Wilrijk, Kinderziekenhuis | ||
Wilrijk, Groenenborgerlaan | ||
Wilrijk, Sint-Augustinusziekenhuis | ||
Wilrijk, Beukenlaan / Hans van Mildertplein | ||
Wilrijk, Dennenlaan | ||
Wilrijk, Vijverlaan | ||
Wilrijk, Goudenregenlaan | ||
Wilrijk, Heistraat / Laarstraat | ||
Wilrijk, Kern | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Valkstraat | ||
Wilrijk, Moerelei | ||
Wilrijk, Geleegweg | ||
Wilrijk, Planetariumlaan | ||
Wilrijk, Auditoriumlaan | ||
Wilrijk, Volkerenlaan | ||
Wilrijk, Aquafin | ||
Aartselaar, Baron van Ertbornstraat | ||
Aartselaar, Barones De Borrekenslaan | ||
Aartselaar, Gemeentehuis | ||
Aartselaar, Dokter Cuypersstraat | ||
Aartselaar, Stijn Streuvelslaan | ||
Aartselaar, Jan Davidlaan | ||
Aartselaar, Wullebeekstraat | ||
Aartselaar, Ooievaarsbos | ||
Aartselaar, Langlaarsteenweg | ||
Schelle, Koekoekstraat | ||
Schelle, Hulstlei | ||
Schelle, Rozenstraat | ||
Schelle, Station | ||
Schelle, Kapelstraat | ||
Schelle, Tolhuisstraat | ||
Schelle, Acacialaan | ||
Schelle, Wullebeekstraat | ||
Niel, Edward Claessenslaan | ||
Niel, Stationsstraat | ||
Niel, Gemeentehuis | ||
Niel, Maria Boodschap |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2007 reden de laatste drie ritten vanuit Niel tot Aartselaar en werd op zaterdag en zondag alleen tussen Niel en Aartselaar gereden.
Op 1 november 2010 werden de buslijnen die door Wilrijk reden aangepast, de lijnen 25, 26, 27, 501, 502 en 503 verdwenen en hun reisweg werd overgenomen door nieuwe lijnen 180, 181, 182, 183 en door de oude lijnen 17, 21, 22 die langs een andere route gingen rijden.