Lijn 49 Gelkenes Schoonhovense Veer - Utrecht Centraal Station
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 3 feb 2013 om 18:17 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=49 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zaterdag=1x/uur |freque…')
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 49 reed van het Schoonhovense veer via Nieuwpoort, Langerak, Ameide, Lexmond en Vianen naar Utrecht. Lijn 49 was bij het veer gekoppeld aan lijn 48 van en naar Rotterdam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gelkenes, Schoonhovense Veer | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
Langerak, School | ||
Langerak, Den Braven | ||
Tienhoven, Van der Lee | ||
Ameide, Dorp | ||
Lexmond, Kersbergenveer | ||
Lexmond, Kerk | ||
Lexmond, De Zoom | ||
Vianen, Rijksweg | ||
Utrecht, Centraal Station Jaarbeursplein |