Lijn 49 Dedemsvaart Julianastraat - Zwolle Campus
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | DVM (... - 1991), DVM/NWH (1992 - ...) |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1991-1992-1993 |
Frequenties
| |
Spits | 2-6x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (v.a. 12:05) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 reed van Dedemsvaart via Balkbrug en Nieuwleusen naar Zwolle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd tussen 07:10 en 08:20 elke 10 minuten naar Zwolle gereden.
- 's Middags werd tussen 12:07 en 16:37 elk half uur naar Dedemsvaart gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Dedemsvaart, Julianastraat | |
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
↑ | Dedemsvaart, Busstation | |
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Julianastraat | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 115 | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 207 | ||
Dedemsvaart, Het Rak/Beute | ||
Balkbrug, De Pol | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Balkbrug, Zwolseweg | ||
Balkbrug, De Olde Heerd | ||
Balkbrug, Zelhorsterweg | ||
Balkbrug, Nieuweweg Sluis 4) | ||
Nieuwleusen, De Vlijt | ||
Nieuwleusen, Oosterhulst | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Baron van Dedemstraat | ||
Nieuwleusen, Bejaardenecntrum | ||
Nieuwleusen, Gereformeerde Kerk | ||
Nieuwleusen, Zwembad | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Nieuwleusen, Westeinde | ||
Nieuwleusen, Bouwhuisweg | ||
Nieuwleusen, Molen | ||
Hoevenbrug, Dedemsweg | ||
Hoevenbrug, Kuitermansweg | ||
Hoevenbrug, Niewue Kreuleweg | ||
Hoevenbrug, Hoevenweg | ||
Hoevenbrug, Nieuwendijk | ||
Plankenloodsje, Noordeinde | ||
Plankenloodsje, Westeinde 226 | ||
Plankenloodsje, Markteweg | ||
Plankenloodsje, Boerderij "De Bleekmorgen" | ||
Plankenloodsje, Driesprong | ||
Berkum, Berkummerhoek | ||
Berkum, Vechterstrand | ||
Berkum, De Toerist | ||
Zwolle, Berkum, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, De Vrolijkheid | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, Nijverheidstraat | ||
Zwolle, Bialoweg | ||
Zwolle, Veemarkt | ||
Zwolle, Rieteweg/Veerallee | ||
Zwolle, Campus |