Lijn 494 Geilenkirchen, Bahnhof - Lindern Bahnhof (2019)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 16:12
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 494 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 13:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 494 rijdt van Geilenkirchen via Süggerath, Müllendorf, Würm, Beeck en Leiffarth naar Lindern.
Dienstregeling
- Enkele niet-frequente routevarianten zijn niet weergegeven (onder andere naar Flahstraß en Kraudorf).
- In de ochtendspits wordt 1x/2 uur van Geilenkirchen naar Lindern gereden.
Route
Halte | ||
Geilenkirchen, Bahnhof | ||
Geilenkirchen, Evangelische Kirche | ||
Süggerath, Oberdorf | ||
Süggerath, Kirche | ||
Süggerath, Unterdorf | ||
Müllendorf, Müllendorf | ||
Würm, Prummerner Weg | ||
Beeck, Kreuz | ||
Beeck, Unterdorf | ||
Leiffarth, Abzweigung Beeck | ||
Leiffarth, Sparkasse | ||
Lindern, Bahnhof |