Lijn 491 Oirschot Sint Jorisstraat - Reusel Busstation
Buslijn 491 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Stadsregio Eindhoven |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 491 rijdt van Oirschot, via Oostelbeers, Middelbeers, Vessem, Hoogeloon, Casteren, Netersel en Hulsel naar Reusel. Deze lijn behoort tot de Concessie Stadsregio Eindhoven en wordt gereden door vrijwilligers in opdracht van Hermes.
Route
Halte | ||
Oirschot, Sint Jorisstraat | ||
Oirschot, Markt | ||
Oirschot, Koestraat | ||
Oostelbeers, Beerseweg | ||
Oostelbeers, Andreasstraat | ||
Middelbeers, Sportparklaan | ||
Middelbeers, Hertog Janstraat | ||
Middelbeers, Hoogdijk | ||
Middelbeers, Ganzeakkers | ||
Middelbeers, Willibrordstraat | ||
Middelbeers, Kuikeindseweg | ||
Vessem, Oude Schoolstraat | ||
Vessem, Groenewoud | ||
Vessem, Wilhelminalaan | ||
Vessem, Hoogeloonseweg | ||
Hoogeloon, Vessemseweg | ||
Hoogeloon, Hoofdstraat | ||
Hoogeloon, Valensplein | ||
Hoogeloon, Hoofdstraat | ||
Casteren, Kerkstraat | ||
Casteren, Kranenberg / Zandstraat | ||
Netersel, Carolus Simplexplein | ||
Hulsel, Kerk | (richting Reusel stopt de bus altijd bij deze halte} | |
Hulsel, Moleneind | ||
Bladel, Helleneind | ||
Bladel, Markt | ||
Bladel, RK Kempisch Verpleegtehuis | ||
Bladel, Huize Kempenlaan | ||
Reusel, Wilhelminalaan | ||
Reusel, Busstation |