Lijn 48 Winschoten Station - 't Waar Barlagenpolder
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 14 dec 2010 om 22:56 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=48 |vervoerder=Qbuzz |concessie=GD |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_spits_vakanti…')
Buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 48 rijdt van Winschoten via Heiligerlee, Scheemda en Nieuw Scheemda naar 't Waar.
In de ochtendspits worden twee ritten in beide richtingen geboden, in de middagspits rijden vier ritten van Winschoten naar 't Waar en drie ritten van Scheemda naar Winschoten.
Route
Halte | ||
Winschoten, Station | ||
Winschoten, Posttil | ||
Winschoten, Mr. D.U. Stikkerlaan | ||
Winschoten, Ziekenhuis | ||
Winschoten, Oldambtplein | ||
Winschoten, Nassaustraat | ||
Winschoten, Dennenweg | ||
Winschoten, Hessenbril | ||
Winschoten, Kloostertuin | ||
Heiligerlee, Piekeniersweg | ||
Heiligerlee, Geuzenstraat | ||
Heiligerlee, Standbeeld | ||
Heiligerlee, Haven Zuidzijde | ||
Scheemda, Station | ||
Scheemda, Badhuislaan | ||
Scheemda, Busstation | ||
Scheemda, Eexterbrug | ||
Scheemda, Oude Rijksweg 94 | ||
Scheemda, Molenstraat | ||
Scheemda, Zwaagsterweg | ||
Scheemda, Scheemderzwaag | ||
Scheemda, Rozenboomhoeve | ||
Scheemda, Scheemderhamrik | ||
Nieuw Scheemda, Hamrikkerweg 4 | ||
Nieuw Scheemda, Hamrikkerweg 5 | ||
Nieuw Scheemda, Hamrikkerweg 26 | ||
Nieuw Scheemda, Boneschans | ||
Nieuw Scheemda, Kerkwijk | ||
Nieuw Scheemda, Hamrikkerweg 114 | ||
Nieuw Scheemda, Driesprong | ||
't Waar, Hoofdweg 17 | ||
't Waar, Molenlaan | ||
't Waar, Barlagenpolder |