Lijn 48 Steenwijk De Gouden Engel - Dieverbrug Autobusstation
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 9 dec 2014 om 20:19 (Ehh heeft pagina Lijn 48 Steenwijk Osse - Dieverbrug Blok naar Lijn 48 Steenwijk De Gouden Engel - Dieverbrug Autobusstation hernoemd)
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | DVM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Voorganger(s) | 4 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 48 reed van Steenwijk naar Dieverbrug via Eesveen, Nijensleek, Frederiksoord, Vledder, Wapse en Diever. In de ochtendspits was er een bus die reed van Dieverbrug naar Frederiksoord en terug. In Frederiksoord moest dan voor de richting Steenwijk overgestapt worden op FRAM lijn 27 van de FRAM. Tussen Frederiksoord en Steenwijk v.v. waren de plaatsbewijzen van de FRAM en DVM geldig in de bussen van beide ondernemingen
In Dieverbrug, Busstation werd altijd aangesloten op lijn 20 naar Assen (Groningen).
Route
Halte | ||
Steenwijk, Café Osse | ||
Steenwijk, Autobusstation/NS | ||
Steenwijk, Oostermeenthe | ||
Eesveen, Bultweg | ||
Eesveen, De Eese/School | ||
Eesveen, Gierwal | ||
Nijensleek, Bosschasteeg | ||
Nijensleek, Schoolweg | ||
Nijensleek, De Delle | ||
Frederiksoord, Postkantoor | ||
Vledder, Vledderweg 23 | ||
Vledder, Hertenkamp | ||
Vledder, Dorpsstraat | ||
Vledder, Brink | ||
Wapse, Tolhuis | ||
Wapse, Ten Darperweg 16 | ||
Wapse, Nieuwland | ||
Wapse, School | ||
Wapse, Soerte | ||
Wapse, Ten Darperweg 22 | ||
Diever, Doldersummerweg | ||
Diever, Hoofdstraat | ||
Diever, Brink | ||
Diever, Dingspilhuis | ||
Diever, Dieverbrug 11 | ||
Dieverbrug, Busstation |
Geschiedenis
Met ingang van de DVM dienstregeling die inging op 23 mei 1982 werd dit de opvolger van Lijn 4.
Met ingang van de DVM dienstregeling die inging op 3 juni 1984 werd het begin-/eindpunt in Steenwijk gewijzigd in "De Gouden Engel"