Lijn 46 Oostende Marie-Joséplein - De Haan Lindenhof
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:09 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Streekbuslijn 46 in België Bekijk de voormalige lijnen 46 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 46 rijdt van Oostende via Bredene, De Haan en Klemskerke naar De Haan.
Route
Halte | ||
Oostende, Marie-Joséplein | ||
Oostende, Stadhuis | ||
Oostende, Petrus-Paulusplein | ||
Oostende, Station | ||
Oostende, Stapelhuis | ||
Oostende, Sassenbrug | ||
Bredene, Centrale | ||
Bredene, Fientje Ketels | ||
Bredene, Nukkerbrug | ||
Bredene, Aug. Plovieplein | ||
Bredene, Spuikomplein | ||
Bredene, Dorp | ||
Bredene, Wackerbout | ||
Bredene, Colruyt | ||
Bredene, Zandstraat | ||
De Haan, Klemskerkestraat | ||
De Haan, Westerhauwe | ||
De Haan, Kapelletje | ||
De Haan, Koerslaan | ||
De Haan, Camping Devos | ||
Klemskerke, Chat Botté | ||
Klemskerke, Auberge Du Golf | ||
Klemskerke, Vosseslag | ||
Klemskerke, Kattereek | ||
Klemskerke, Tramhalte | ||
Klemskerke, Dorpsstraat 100 | ||
Klemskerke, Dorp | ||
Klemskerke, Nieuwe Steenweg / Huisnr. 25 | ||
De Haan, Kerkhof | ||
De Haan, Lindenhof |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de middagrit met ingang van 15 juli 2012 geschrapt, uitgezonderd woensdagmiddag.