Lijn 46 Lüdenscheid, Bahnhof - Baukloh
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 46 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | MVG |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lüdenscheid |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Avond (weekend) | 0-1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van Lüdenscheid Stadtmitte via Nattenberg naar Baukloh.
Dienstregeling
- Op zaterdag na 14:00 uur en op zondag de gehele dag wordt 1x/2 uur in plaats van 1x/uur gereden en wordt alleen tussen de haltes Kulturhaus en Baukloh gereden.
Route
Halte | ||
Lüdenscheid, Bahnhof | ||
Lüdenscheid, Hauptpost | ||
Lüdenscheid, Agentur für Arbeit | ||
Lüdenscheid, Humboldtstraße | ||
Lüdenscheid, Eduardstraße | ||
Lüdenscheid, Wilhelmstraße | ||
Lüdenscheid, Geschwister-Scholl-Gymnasium | ||
Lüdenscheid, Kulturhaus | ||
Lüdenscheid, Sauerfeld ZOB | ||
Lüdenscheid, Kurze Straße | ||
Lüdenscheid, Friedrich-Wilhelm-Straße | ||
Lüdenscheid, Familienbad Nattenberg | ||
Lüdenscheid, Nattenberg | ||
Lüdenscheid, Im Hasley | ||
Lüdenscheid, Schule Baukloh | ||
Lüdenscheid, Am Schäferland | ||
Lüdenscheid, Baukloh |