Lijn 46 Amsterdam, Centrum - Osdorp
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Spitsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. drgl. 1967 |
Frequenties
| |
Spits | 12-14x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 46 reed van het Centrum via Slotervaart naar Osdorp.
Dienstregeling
- Over het hele traject was lokaal vervoer niet toegestaan: 's ochtends mocht tot de halte M. Bauerstraat alleen ingestapt worden en in het Centrum alleen uitgestapt worden. 's Middags gold dit in omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
↓ | Amsterdam, Spuistraat | |
Amsterdam, Spui | ||
Amsterdam, Vijzelgracht | ||
Amsterdam, Spui | ||
↑ | Amsterdam, Spuistraat | |
Amsterdam, Overtoom/Nassaukade | ||
Amsterdam, M. Bauerstraat | ||
Amsterdam, Hemsterhuisstraat | ||
Amsterdam, J. Huizingalaan | ||
Amsterdam, P. Wiedijkstraat | ||
Amsterdam, P. Calandlaan/Meer en Vaart | ||
Amsterdam, D. Kouwenaastraat | ||
Amsterdam, P. Calandlaan | ||
Amsterdam, Meer en Vaart | ||
Amsterdam, Geer Ban | ||
Amsterdam, Bullepad | ||
Amsterdam, Viveportenstraat | ||
Amsterdam, Baden Powellweg |