Lijn 466 Deurne Hoofdingang Ziekenhuis - Geldrop Ziekenhuis Hoofdingang
Buslijn 466 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Stadsregio Eindhoven |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 466 is een buurtbus en rijdt van Deurne, via Vlierden, Asten, Heusden, Asten, Someren, Keelven en Heeze naar Geldrop. Deze lijn behoort tot de Concessie Stadsregio Eindhoven en wordt gereden door vrijwilligers in opdracht van Hermes.
Route
Halte | ||
Deurne, Hoofdingang Ziekenhuis | ||
Deurne, Swinkelslaan | ||
Deurne, Kruisstraat | ||
Deurne, Europastraat | ||
Deurne, Hogeweg / De Vierspan | ||
Deurne, Emmalaan | ||
Deurne, Station NS | ||
Deurne, Willibrordhaeghe | ||
Vlierden, De Vliert | ||
Vlierden, De Bikkels | ||
Vlierden, De Vliert | ||
Vlierden, Vlierdenseweg | ||
Ommel, Onze Lieve Vrouweplein | ||
Asten, Lienderweg | ||
Asten, Floraplein | ||
Asten, Tuinstraat | ||
Asten, Wolfsberg | ||
Heusden, Unitas | ||
Heusden, Vorstermansplein | ||
Asten, Wolfsberg | ||
Asten, Kerkstraat | ||
Asten, Missiehuis | ||
Asten, Heesakkerweg | ||
Someren, Leeuwerikstraat | ||
Someren, De Meer | ||
Someren, Laan ten Roode | ||
Someren, Kerkstraat | ||
Someren, Tuinstraat | ||
Someren, Speelheuvelplein | ||
Keelven, Vaarselstraat | ||
Keelven, Provincialeweg | ||
Keelven, Huize Witven / Provincialeweg | ||
Keelven, Huize Witven / Beuvenlaan | ||
Strabrechtseheide, Vlaamseweg | ||
Heeze, Crematorium | ||
Heeze, Kapellerhut | ||
Heeze, Somerenseweg | ||
Heeze, Ginderover | ||
Heeze, Kerk | ||
Heeze, Ds. Kremerstraat | ||
Heeze, Station NS | ||
Geldrop, Bogardeind | ||
Geldrop, Ziekenhuis Hoofdingang |