Lijn 44 Tiel Station - Rhenen Paardenveld
Versie door Ronald1340 (overleg | bijdragen) op 16 mei 2010 om 20:59
Buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 44 rijdt van station Tiel via Maurik, Eck en Wiel, Ingen, Ommeren, Lienden, Aalst en Kesteren naar station Rhenen en daarna verder naar halte Herenstraat. De route via Zoelen wordt alleen op aanvraag bediend. De lijn maakt deel uit van de concessie Rivierenland en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Lingedijk | ||
Tiel, Burgemeester Bonhofflaan | ||
Tiel, Prinses Marijkelaan | ||
Tiel, Ziekenhuis Rivierenland | ||
Tiel, Rivierenland College | ||
Tiel, Rauwenhof | ||
Tiel, Nieuw Vrijthof | ||
Tiel, Burgemeester Meslaan | ||
Tiel, Groenendaal Plus | ||
Tiel, Zoelensepad | (Op verzoek) | |
Zoelen, Rusthof | (Op verzoek) | |
Zoelen, Uiterdijk | (Op verzoek) | |
Maurik, Beldert | ||
Maurikseveld, Maurikseweg | ||
Maurikseveld, Tielsestraat 68 | ||
Maurikseveld, Tielsestraat 43 | ||
Maurik, Tielsestraat | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Rabobank | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Sportpark | ||
Maurik, Doejenburg | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat | ||
Eck en Wiel, Muziektent | ||
Ingen, Dorpsstraat | ||
Ommeren, Canadalaan | ||
Ommeren, De Roskam | ||
Lienden, Voorstraat | ||
Lienden, Vogelenzangseweg | ||
Lienden, Wapen van Lienden | ||
Lienden, Hans Roebers | ||
Lienden, Van Ommeren | ||
Aalst, Eigen Haard | ||
Aalst, Rijmieshof | ||
Aalst, Brievenbus | ||
Kesteren, Schaapsteeg | ||
Kesteren, Groenendaal | ||
Kesteren, Dorpshuis | ||
Kesteren, Nedereindsestraat | ||
Kesteren, Schenkhofstraat | ||
Kesteren, Bejaardencentrum | ||
Kesteren, Station | ||
Rhenen, Station | ||
Rhenen, Herenstraat | ||
Rhenen, Stad | ||
Rhenen, Paardenveld |