Lijn 44 Kolham Eikenlaan - Vries Centrum
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 7 dec 2012 om 14:37 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=44 |vervoerder=UVO/Van Dijk |concessie=Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Streekbus |frequentie_…')
Buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zondag | 1x/uur (LijnBelBus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 44 rijdt van Kolham via Hoogezand, Kropswolde, De Groeve, Zuidlaren, Westlaren en Tynaarlo naar Vries.
De LijnBelBusritten in de avonduren en op zondag rijden wel tussen Harkstede en Vries. In de ochtendspits komt één rit uit Harkstede.
Route
Halte | ||
Harkstede, Hamweg | ||
Harkstede, Hoofdweg 3 | ||
Scharmer, Woudbloemlaan | ||
Scharmer, Herenlaan | ||
Scharmer, Borgmeren | ||
Scharmer, Goldbergweg | ||
Scharmer, Hoofdweg 15 | ||
Kolham, Vrouwenlaan | ||
Kolham, Molenhoek | ||
Kolham, Eikenlaan | ||
Kolham, Molenhoek | ||
Kolham, Rengerslaan | ||
Foxhol, Korte Groningerweg | ||
Foxhol, Industrieweg | ||
Hoogezand, Spoorstraat | ||
Hoogezand, Meint Veningastraat | ||
Hoogezand, Kerkstraat | ||
Hoogezand, De Hooge Meeren | ||
Hoogezand, De Burcht | ||
Hoogezand, Van Hogendorpstraat | ||
Hoogezand, Tak van Poortvlietstraat | ||
Hoogezand, Donker Curtiusstraat | ||
Hoogezand, Troelstralaan | ||
Hoogezand, Talmastraat | ||
Hoogezand, Raketlaan | ||
Kropswolde, Kerk | ||
Kropswolde, Woldweg 161 | ||
Kropswolde, Meerweg | ||
Wolfsbarge, Brug | ||
Wolfsbarge, Woldweg 229 | ||
De Groeve, De Kruierij | ||
De Groeve, De Dijk | ||
Zuidlaren, Laarwoud | ||
Zuidlaren, Brink | ||
Zuidlaren, Wilhelminalaan 1 | ||
Zuidlaren, Julianalaan | ||
Westlaren, Tienelsweg | ||
Westlaren, N34 | ||
Tynaarlo, Wedbroek | ||
Tynaarlo, Spoorwegovergang | ||
Tynaarlo, Zuidlaarder 13 | ||
Tynaarlo, Rozenstraat | ||
Tynaarlo, Schoolstraat | ||
Tynaarlo, Vriezerweg | ||
Tynaarlo, Oprit A28 | ||
Vries, Vriezerbrug | ||
Vries, Noordenveldweg | ||
Vries, Centrum |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 9 december 2012 toen de lijn ingekort werd tot Kolham.