Lijn 44 Amsterdam Marnixstraat - Hoofddorp Marktplein
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 12 mrt 2011 om 10:53 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=44 |vervoerder=Centraal Nederland |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zaterdag=1x/uur |frequentie_…')
Voormalige buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 44 reed van Amsterdam via Sloten en Badhoevedorp naar Hoofddorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Busstation Marnixstraat | ||
Amsterdam, Nassaukade | ||
Amsterdam, Surinameplein | ||
Amsterdam, P. Calandlaan/Meer & Vaart | ||
Sloten, Brug | ||
Badhoevedorp, Pa. Verkuyllaan | ||
Hoofddorp, Hoofdweg/Vijfhuizerweg | ||
Hoofddorp, Marktplein |