Lijn 43 Den Haag Station HS - Leiden Station
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Haaglanden, Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1966/1967 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 43 reed van Den Haag via Wassenaar naar Leiden.
Dienstregeling
- Op zondag na 11:30 werd de frequentie verhoogd naar 4x per uur.
- In de avonduren na 19:30 werd de frequentie verlaagd naar 2x per uur.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Station S.S. | ||
Den Haag, Laan van Nieuw Oost Indië | ||
Wassenaar, Wittenburgerweg | ||
Wassenaar, Kievit | ||
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Rozenplein | ||
Leiden, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.