Lijn 43 Delfzijl Station NS - Siddeburen Singellaan
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1992-1993 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/1-2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2-3x/dag |
Zondag | 6x/dag |
Lijn 43 reed van Delfzijl via Farmsum, Weiwerd, Heveskes, Termunten, Baamsum, Woldendorp, Nieuwolda, Wagenborgen en Leentjer naar Siddeburen.
Er werd een dienstregeling gereden met veel wisselende begin-/eindpunten. Het gehele traject werd slecht drie keer gereden van maandag t/m vrijdag en op zaterdag twee keer.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Delfzijl, Station NS | ||
Farmsum, Kerk | ||
Weiwerd, N.H. Kerk | ||
Heveskes, Aluminium | ||
Borgsweer, Schoolpad | ||
Termunterzijl, Sluis | ||
Termunten, A. Olsderweg | ||
Baamsum, Perceel 15 | ||
Woldendorp, SGS. Woldendorp | ||
Woldendorp, Gemeentehuis | ||
Nieuwolda, Brug | ||
Nieuwolda, Wachthuisje | ||
Wagenborgen, Medisch Centrum | ||
Wagenborgen, Kerk | ||
Leentjer, Leentjerbrug | ||
Siddeburen, Kerklaan | ||
Siddeburen, Singellaan |