Lijn 42 Noordwijk Picképlein - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Noordwijk via Rijnsburg, Voorhout, Oegstgeest en Leiden naar Leiderdorp.
Behalve in de vakantieperiode reden er in de ochtendspits extra ritten vanuit Noordwijk naar de stations van Leiden.
Route
Halte | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Duinpark | ||
Noordwijk, Van de Mortelstraat | ||
Voorhout, Nagelbrug | ||
Oegstgeest, Haaswijklaan | ||
Oegstgeest, Irislaan | ||
Oegstgeest, Marelaan | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Lammenschans NS | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |