Lijn 41 Katwijk Vuurbaak - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Versie door Hetwagenparkje (overleg | bijdragen) op 29 feb 2024 om 22:55
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 12 december 2004 t/m 13 december 2008 |
Opvolger(s) | 38 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 41 reed van Katwijk via Rijnsburg, Oegstgeest en Leiden naar Leiderdorp.
Dienstregeling
Enkele late avondritten en alle ritten op zondag reden vanuit Katwijk niet verder dan station Leiden. Diverse ritten in de vroege ochtend startte bij station Leiden.
Route
Halte | ||
Katwijk, Vuurbaak | ||
Katwijk, Drieplassenweg | ||
Katwijk, Duindoornlaan | ||
Katwijk, Leeuweriklaan | ||
Katwijk, Meeuwenlaan | ||
Katwijk, Duinoord | ||
Katwijk, Raadhuis | ||
Katwijk, Cleijnduin | ||
Katwijk aan den Rijn, Schutterswei | ||
Katwijk aan den Rijn, Rijnstraat | ||
Katwijk aan den Rijn, Sandtlaan | ||
Rijnsburg, Boslaan | ||
Rijnsburg, Spinozalaan | ||
Rijnsburg, Oegstgeesterweg | ||
Rijnsburg, Christinalaan | ||
Rijnsburg, Nassaulaan | ||
Rijnsburg , Frederiksoord | ||
Oegstgeest, Rijnzichtviaduct | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Oegstgeest, Van Assendelftstraat | ||
Oegstgeest, Endegeest | ||
Oegstgeest, Curium | ||
Leiden, Corpus | ||
Leiden, Gorlaeus Laboratorium | ||
Leiden, Blauwe Vogelweg | ||
Leiden, Albinusdreef | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, CS Noordzijde/LUMC | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Steenstraat | ||
Leiden, Nieuwe Beestenmarkt | ||
Leiden, Prinsessekade | ||
Leiden, Breestraat | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Leliestraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Lorentzkade | ||
Leiden, Moddermanstraat | ||
Leiden, Burggravenlaan | ||
Leiden, Wilhelminabrug | ||
Leiden, Meerburgerkade | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiderdorp, Van der Valk Boumanweg | ||
Leiderdorp, Van Poelgeestlaan | ||
Leiderdorp, Van der Marckstraat | ||
Leiderdorp, Vogellaan | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Klaprooskamp | ||
Leiderdorp, Dragontuin | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 14 december 2008 werd het lijnennet op de assen Leiden - Katwijk/Noordwijk aangepast. De lijnen 31, 40 t/m 42 werden alle opgeheven. Voor de trajecten binnen Leiden waren de nieuwe lijnen 11, 12 en 13 het alternatief. Vanaf station Leiden Centraal waren de nieuwe lijnen 36, 37 en 38 naar Katwijk het alternatief en de lijnen 40 en 44 voor de richting Noordwijk.