Lijn 41 Elst Lange Dreef/Willemsstraat - Velp Gasthuislaan
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 41 was een buslijn tussen Elst, Arnhem Zuid en Velp Zuid. In de ochtendspits werden vier ritten gereden richting Velp waarvan eentje slechts tussen de Laar West en winkelcentrum Presikhaaf. ’s Middags vertrokken acht ritten uit Velp waarvan zes naar winkelcentrum Kronenburg en twee naar de Laar West. Elst werd ’s middags niet aangedaan. Op een onbekend moment is lijn 41 door gaan rijden van en naar Zetten.
Route
Halte | ||
Elst, Lange Dreef/Willemsstraat | ||
Elst, Zwartenhof | ||
Elst, De Wuurde | ||
Elst, De Zuiling | ||
Elst, Kerkeakkers | ||
Elst, Winkelcentrum | ||
Elst, Willem de Zwijgerstraat | ||
Elst, Brahmsstraat | ||
Elst, Grote Molenstraat | ||
Elst, Griegstraat | ||
Elst, Oude Tol | ||
Elst, Park | ||
Arnhem, Brabantweg | ||
Arnhem, Bredasingel / De Laar West | ||
Arnhem, Raamsdonkstraat | ||
Arnhem, Kroonsewal | ||
Arnhem, Burgermeester Matsersingel | ||
Arnhem, Rotterdamsingel | ||
Arnhem, Batavierensingel | ||
Arnhem, Randweg | ||
Arnhem, Overmaat | ||
Arnhem, Mooieweg | ||
Arnhem, Groningensingel | ||
Arnhem, Croydonplein | ||
Arnhem, Winkelcentrum Kronenburg | ||
Arnhem, Oude Veerweg | ||
Arnhem, Kleefse Waard | ||
Arnhem, Beyerinckweg | ||
Arnhem, P. Calandweg | ||
Arnhem, Slaakweg | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, Brekelenkampstraat | ||
Velp, Graaf Gerhardstraat | ||
Velp, Graaf Ottostraat | ||
Velp, Coveco | ||
Velp, Ziekenhuis/Waterstraat | ||
Velp, Bestuursschool | ||
Velp, Gasthuislaan |