Lijn 409 Heerhugowaard Station - Obdam Station
Buurtbuslijn 409 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Fiat Ducato |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 409 rijdt van Heerhugowaard via Rustenburg, Ursem en Hensbroek naar Obdam.
Route
Halte | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Stadshart | ||
Heerhugowaard, 't Kruis | ||
Rustenburg, Ophaalbrug | ||
Ursem, De Rustenburcht | ||
Hensbroek, Dorpshuis De Oude School | ||
Obdam, Station (aansluiting trein van/naar Alkmaar/Hoorn) |