Lijn 405 Stavelot Masta - Burnenville École
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 405 in België | |
Vervoerder(s) | Satracom i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (2) LE Iveco Crossway LE Jonckheere Transit 2000 |
Rijdt sinds | i.i.g. 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 405 rijdt van Masta via Meiz en Bernister naar Burnenville.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Masta naar Burnenville.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Burnenville naar Masta.
- Op overige dagen rijdt in de middagspits één rit van Burnenville naar Masta.
- Deze lijn wordt gereden door Satracom Trois-Ponts.
Route
Halte | ||
Stavelot, Masta | ||
Meiz, Chemin de la Bouvière | ||
Meiz, Chemin de la Source | ||
Meiz, Chemin du Potier | ||
Meiz, Route du Circuit 9 | ||
Bernister, Rue Apollinaire 16 | ||
Bernister, Route des Planeresses 19 | ||
Bernister, Chemin de Chaumont | ||
Bernister, Route des Planeresses 19 | ||
Bernister, Rue Apollinaire 16 | ||
Bernister, Voie de Liège | ||
Burnenville, École |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. De route en dienstregeling zijn in ieder geval sinds eind 2011 onveranderd.